Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mysticsmileVIP

Vyhodnocení Vánoční soutěže v městských lázních Boskovice s předáním cen 23. prosince 2013

19 fotek 23.12.2013 - zobrazení
V boskovických Městských lázních se v předvečer štědrého dne nadělovalo. Již posedmé proběhlo vyhodnocení tradiční Velké vánoční losovací soutěže.
Před osmnáctou hodinou přišlo do příjemně vytopeného vestibulu devět výherců, majitelů vylosovaných účtenek v hodnotě nad 150 korun, jež mohli návštěvníci vhodit během listopadu a prosince do osudí. Lístků bylo tentokrát docela dost, 601 kusů.
Nejvzdálenější šťastný výherce přijel až z dvacet kilometrů vzdáleného východočeského Jevíčka.
Všechny pozdravil u slavnostně nazdobeného stromku ředitel Služeb Boskovice Mgr. Milan Strya: „Jsem rád, že navštěvujete naše sportovní zařízení. Zítra je Štědrý večer i od nás si odnesete nějaké dárky. Děkuji všem sponzorům, díky jim budete mít Vánoce bohatší. A kdo máte s sebou plavky, dnes máte koupání zdarma.“
Devátou cenu věnovala redakce – předplatné regionálních novin Zrcadlo Blanenska a Boskovicka dostal Lukáš Pařil z Letovic. Osmou – sportovní brašnu od společnosti O. K. Bag, s.r.o. pořadatelé vylosovali pro Zdeňka Paděru z Benešova. Služby Boskovice, s.r.o. věnovaly jako sedmou cenu permanentku do nově zrekonstruované sauny a tu si odnesl Josef Huf z Jevíčka. Voňavou šestou cenu pro ženy – kosmetický balíček od Šárky Matějkové z Drogerie TETA obdržela Simona Nečasová z nedalekých Jabloňan. Příjemné posezení v Pizzerii Venezia pana Zdeňka Bušiny si v hodnotě 300 korun jako pátou cenu užijí manželé Průchovi z Blanska. Na skvělých dobrotách od Řeznictví a uzenářství Jiřího Paděry si pochutná Jan Janků z Valchova. Na „bedně“ byla hodnota cen samozřejmě nejvyšší. Třetí místo a sadu nádobí do své kuchyně od Elektro MiRa Novotný, s.r.o. dostala Irena Holíková z Letovic. Druhá cena – mobilní telefon od Služeb Boskovice, s.r.o. zůstala doma. Přát nejbližším už i k letošním Vánocům z něj mohla Věra Holcová. Sváteční program budou na novém televizoru od Elektro MiRa Novotný, s.r.o. sledovat manželé Zimprichovi z Rájce Jestřebí. Největší radost z dárku měla ovšem jejich malá dcerka.
„Ještě jednou děkuji za účast a že chodíte pravidelně k nám do lázní,“ zakončil malou slavnost ředitel Služeb Boskovice, s.r.o. Mgr. Milan Strya a dodal: „Všem do nového roku především pevné zdraví. Ještě jednou připomínám, že dnes máte koupání zdarma.“
Zdařilá předvánoční akce byla zakončena společným fotografováním u vánočního stromku.
Více: www.sluzbyboskovice.cz
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron