Šachový turnaj v Domě dětí a mládeže Boskovice na Blanensku. Třetí kolo 13. 12. 2012.
Informační list k akci.
Ing. Miroslav Osouch z technické podpory Mail Plus s.r.o. zadává data do programu SwissManager...
A soutěžící jej pozorně sledují.
Vpravo loňský absolutní vítěz Filip Dvořáček. Letos již hrát nemůže, je starší.
Zahřívací kolo.
Prezenční listina
Jsem tady zapsaný?
Jsem zde. Je to správně.
Vedoucí šachového kroužku DDM a současně hlavní rozhodčí turnaje Milan Boháček zahajuje soutěž.
Boje začaly.
Jak dál?
Já už vím.
Nejmladší účastnice chodí teprve do první třídy.
Velká herna DDM Boskovice.
Mám tah.
Kam teď?
Čas běží.
Krátká přestávka. Zleva loňský nejúspěšnější Filip Dvořáček, rozhodčí Milan Boháček, vedoucí družstva Jevíčka Jaroslav Hrbata.
Přepínám hodiny.
Pan Jaroslav Hrbata pozorně sleduje hru.
Táhnu.
Tentokrát bojovalo jen patnáct soutěžících.
Teď ti to dám...
I ta nejmenší se snažila.
Richard Hanuška na tahu. Ještě netuší, že bude dnes úspěšný. Skončil celkově druhý.
Václav Nevyhoštěný byl tentokrát úplně nejlepší.
Žena proti muži...
A beru všechno :-)
Usilovně přemýšlí...
Boje vrcholí.
Pan Jaroslav Hrbata sleduje sportovní zápolení.
Zápis průběžných výsledků.
Na té šachovnici jsem teď hrál.
Ceny pro všechny zúčastněné.
Nejlepší v celém turnaji Václav Nevyhoštěný z Makkabi Boskovice.
Stříbrný Richard Hanuška z Makkabi Boskovice.
Třetí skončil Jakub Probošt též z Makkabi Boskovice.
Zleva druhý ve starších a celém turnaji Richard Hanuška, první Václav Nevyhoštěný, třetí Jakub Probošt. Všichni z Makkabi Boskovice.
První v mladších celkově pátý Ondřej Doležel ze ZŠ Kunštát.
Druhý v mladších celkově šestý Adam Rozbořil z Jevíčka.
Bronzový v mladších celkově devátý Lukáš Kunc ze Sudic.
Zleva druhý v mladších Adam Rozbořil, první Ondřej Doležel z Kunštátu, třetí Lukáš Kunc ze Sudic.
Všichni soutěžící třetího šachového turnaje O putovní pohár DDM Boskovice.
Výsledková listina.
Výsledková listina originál z programu SwissManager.
Dům dětí a mládeže Boskovice. Večerní snímek z 13. prosince 2012.
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ) - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Popis

Seriál šachových turnajů v Domě dětí a mládeže Boskovice pokračoval o tomto čtvrtku dalším tentokrát třetím kolem školního roku 2012 -2013. Na startu se 13. prosince vyjímečně sešlo jen patnáct mladších a starších žáků. Malá účast se očekávala z důvodu konání Okresního přeboru královské hry základních škol v Jedovnicích.
Soutěž zahájil jako obvykle vedoucí šachového kroužku DDM a současně hlavní rozhodčí Milan Boháček: „Zkontrolujte si svá jména ve startovní listině a můžeme začít první část. Hrát se bude pět kol dvakrát patnáct minut.“
Výpočetní technikou vládnul Ing. Miroslav Osouch z technické podpory Mail Plus s.r.o. „Používám program SwissManager, jenž vždy rozlosuje soupeře a pak výsledky průběžně ukládá do přehledné tabulky. Celkový stav pak odešlu na internet.“
Velká herna v přízemí ztichla, boje se rozběhly naplno. A jak to celé dopadlo?
Celkovým vítězem turnaje a současně kategorie starších žáků se stal Václav Nevyhoštěný z Makkabi Boskovice. Druhé místo získal Richard Hanuška též z Makkabi a bronzový byl Jakub Probošt opět zástupce Makkabi. Boskovický šachový klub tentokrát skvěle zabodoval.
Vítězem kategorie mladších a celkově pátý skončil Ondřej Doležel z Kunštátu. Stříbrný v mladších a celkově šestý byl Adam Rozbořil z Jevíčka. Třetí v mladších a celkově devátý se umístil Lukáš Kunc ze Sudic.
Milan Boháček pak odměnil zbylá umístění: „Připomínám, že další kolo proběhne sedmnáctého ledna 2013. Všem veselé Vánoce a hezký konec roku.“
Závěrečný potlesk pak všechny vyprovodil do mrazivého večera.
Ještě je třeba poděkovat tradičním sponzorům. Jsou to: Město Boskovice, TopNet Servies s.r.o., pojišťovna Allianz, Česká spořitelna, Gatema s.r.o., Novibra s.r.o.