Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mysticsmileVIP

Páter Cup - turnaj v sálové kopané. Zimní stadión Červená zahrada Boskovice 20. července 2013.

62 fotek 20.7.2013 - zobrazení
Páter Cup. Název se může zdát někomu zavádějící, ale jde o turnaj v sálové kopané sponzorovaný Pivovarem Černá Hora.
V sobotu 20. července se na zimním stadionu v Červené zahradě Boskovice uskutečnil druhý ročník této sportovní soutěže. Urputné boje sedmi družstev probíhaly na modré InLine ploše od devíti hodin do pozdního odpoledne.
A protože počasí venku přálo, i v hale bylo docela dusno, využili mnozí osvěžení v ve vyhřívaném bazénu sousedního koupaliště.
V sedmnáct hodin vyhlásil chraplavým hlasem (zřejmě dobře vychlazené pivo udělalo po zápasech své) hlavní pořadatel ředitel Služeb Boskovice Mgr. Milan Strya, s.r.o. výsledky:
„Po celodenním maratonu podporovaném Pivovarem Černá hora, jenž bude ve všech novinách prezentován jako Páter Cup podle stejnojmenného osvěžujícího nápoje, vítám všechny při vyhlášení výsledků. Hrálo se systémem každý s každým, sečetly se body. Z toho vzešlo, že sedmou pozici a jeden bod získalo družstvo Rozhodčí Brno město. Šesté místo a tři body Rozhodčí okresu Brno Venkov, pátou pozici se šesti body vybojovali Rozhodčí okresu Blansko, čtvrté místo a devět bodů Mladší dorost FC Boskovice, velmi hezkou bronzovou příčku s třinácti body získal Luděk Team, druhé místo patnáct bodů Sokol Šošůvka – ti měli horší skóre s družstvem Jabloňan a nejlepší STB Jabloňany též patnáct bodů – ti naopak lépe bodovali se Šošůvkou. Nejlepším střelcem se stal Lukáš Fojt z Jabloňan. Podařilo se mu zavěsit celkem dvanáctkrát. Děkuji všem za účast a za rok nashledanou.“
Zbývaly závěrečné památeční snímky a pak se již hala zimního stadionu ponořila do ticha letního podvečera.
Více: www.sluzbyboskovice.cz
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron