Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mysticsmile

MDŽ v Městské správě sociálních služeb Boskovice na Blanensku 6. března 2012

28 fotek 1 video prosinec 2011 až březen 2012 457 zobrazení
Mezinárodní den žen. Téměř zapomenutý svátek z doby předrevoluční se dnes znovu stává velmi populární a začíná se opět slavit. Nejinak tomu bylo i v Městské správě sociálních služeb Boskovice. Tamní jídelna se v úterý 6. března 2012 naplnila seniory, aby si vyslechli blahopřání nejmenších dětí z mateřské školy pracoviště na Dolech a těch již odrostlejších studentů místní Střední pedagogické školy.
„Já zde všechny malé gratulanty i s učitelkami srdečně vítám,“ zahájila milé setkání vedoucí přímé obslužné péče Miroslava Čopáková. „Samozřejmě moc zdravím i studenty SPgŠ, kteří sem za námi chodí pravidelně každé úterý. „Škoda že MDŽ je tak trochu opomíjen, stojí ve stínu Valentýna a Svátku matek. My však nezapomínáme, oslavíme tento den s milými hosty, jejich písničkami básničkami a tanci. Prožití krásných okamžiků přece není nikdy na škodu. Tímto zvu mezi nás nejmenší děti s první vřelou gratulací.“ Poté se již program rozběhl naplno. Nejedna ze seniorek při vystoupení drobotiny zamáčkla slzu dojetí při vzpomínce na své mládí. Studenti SPgŠ si kromě zpěvu a poezie připravili též humorný kvíz z deseti jednoduchých otázek při němž se všichni náramně bavili. Jedna z otázek třeba zněla: Co je MDŽ - Mezinárodní den žen, Moderní den žen, Mezinárodní den žáků. Samozřejmě všichni uhodli a úspěšně se probojovali všemi převážně lehkými otázkami. Pak si společně za doprovodu kytary s chutí zazpívali známé zlidovělé songy. „Děkujeme, že jste se s námi pobavili, snad se Vám naše vystoupení líbilo a že se zde nevidíme naposledy.“ Vyjádřila přání za všechny zúčastněné na závěr jedna ze studentek. „Pěkně oslavte mezinárodní den žen.“ Odměnou byl bouřlivý potlesk, jenž nepotřeboval dalšího komentáře.
Zde je třeba připomenout, že touto nádhernou akcí se opět podařilo naplnit jeden z dlouhodobých programů MSSS – prolínání generací. Děkujeme všem pracovníkům Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem v Boskovicích za vzornou péči o klienty a za to, že jim stále zpříjemňují jejich podzim života hodnotnými programy.
Více: www.boskovice.cz
www.msssboskovice.cz
reklama
Vytvořte z tohoto alba:
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron