Pokračujte v prohlížení

Další alba autora

Podobná alba

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
MDŽ v Městské správě sociálních služeb Boskovice na Blanensku 6. března 2012
Komentáře Přidat
MDŽ v Městské správě sociálních služeb Boskovice na Blanensku 6. března 2012
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

MDŽ v Městské správě sociálních služeb Boskovice na Blanensku 6. března 2012

Popis

Mezinárodní den žen. Téměř zapomenutý svátek z doby předrevoluční se dnes znovu stává velmi populární a začíná se opět slavit. Nejinak tomu bylo i v Městské správě sociálních služeb Boskovice. Tamní jídelna se v úterý 6. března 2012 naplnila seniory, aby si vyslechli blahopřání nejmenších dětí z mateřské školy pracoviště na Dolech a těch již odrostlejších studentů místní Střední pedagogické školy.
„Já zde všechny malé gratulanty i s učitelkami srdečně vítám,“ zahájila milé setkání vedoucí přímé obslužné péče Miroslava Čopáková. „Samozřejmě moc zdravím i studenty SPgŠ, kteří sem za námi chodí pravidelně každé úterý. „Škoda že MDŽ je tak trochu opomíjen, stojí ve stínu Valentýna a Svátku matek. My však nezapomínáme, oslavíme tento den s milými hosty, jejich písničkami básničkami a tanci. Prožití krásných okamžiků přece není nikdy na škodu. Tímto zvu mezi nás nejmenší děti s první vřelou gratulací.“ Poté se již program rozběhl naplno. Nejedna ze seniorek při vystoupení drobotiny zamáčkla slzu dojetí při vzpomínce na své mládí. Studenti SPgŠ si kromě zpěvu a poezie připravili též humorný kvíz z deseti jednoduchých otázek při němž se všichni náramně bavili. Jedna z otázek třeba zněla: Co je MDŽ - Mezinárodní den žen, Moderní den žen, Mezinárodní den žáků. Samozřejmě všichni uhodli a úspěšně se probojovali všemi převážně lehkými otázkami. Pak si společně za doprovodu kytary s chutí zazpívali známé zlidovělé songy. „Děkujeme, že jste se s námi pobavili, snad se Vám naše vystoupení líbilo a že se zde nevidíme naposledy.“ Vyjádřila přání za všechny zúčastněné na závěr jedna ze studentek. „Pěkně oslavte mezinárodní den žen.“ Odměnou byl bouřlivý potlesk, jenž nepotřeboval dalšího komentáře.
Zde je třeba připomenout, že touto nádhernou akcí se opět podařilo naplnit jeden z dlouhodobých programů MSSS – prolínání generací. Děkujeme všem pracovníkům Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem v Boskovicích za vzornou péči o klienty a za to, že jim stále zpříjemňují jejich podzim života hodnotnými programy.
Více: www.boskovice.cz
www.msssboskovice.cz

Období

prosinec 2011 až březen 2012

Statistiky

  • 27 fotek
  • 1 video
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba