Hokej SK Minerva Boskovice "B" - HC Bulldogs Brno 4:5

Název

Popis

V sobotu 6. listopadu 2010 od 17 hodin proběhlo na zimním stadiónu v Boskovicích utkání druhého kola okresního přeboru mužů v ledním hokeji mezi celky SK Minerva Boskovice „B“ a HC Bulldogs Brno. Hosté měli téměř po celý zápas mírnou převahu i když střetnutí bylo poměrně vyrovnané. V domácím prostředí provázela boskovické borce pověstná smůla, nedokázali využít velké množství gólových šancí. Nejlépe se jim dařilo ve druhé třetině, kdy zavěsili do svatyně brněnských dvě branky, zatímco hostům se nepodařilo tentokrát vsítit ani jeden gól. V první a poslední třetině byla situace opačná, zde hosté skórovali častěji. V prvních sekundách šedesáté minuty se na ledě strhla bitka, po níž následovala hra domácích v šesti bez brankáře, kdy se snažili využít přesilovku proti čtyřem. Podařilo se jim ještě upravit stav na konečných 4:5. Více už Minerváci zachránit nestihli, do závěrečného tónu sirény zbývalo pouhých 46 vteřin…
Branky: Domácí - Hasoň (Soldán), Peša (Soldán), Soldán (Hasoň), Hruška (Vondál)
Hosté - Nešpůrek, Šebor (Kuta), Pospíchal (Marčík),), Pilný (Neshyba), Buček (Pilný)
Hokejisté SK Minerva Boskovice odcházeli do šaten poraženi, utkání skončilo výsledkem 4:5, po třetinách 1:3, 2:0, 1:2 a zhlédlo jej 25 diváků.