Dva tradiční předvánoční turnaje ve stolním tenise. Orlovna Boskovice 22. 12. 2012

Název

Popis

I těsně před svátečními dny mnozí přerušili shánění dárků, uklízení, pečení a našli v sobotu 22. prosince cestu do boskovické Orlovny na Vánoční turnaj neregistrovaných hráčů ve stolním tenise.
„Vítám všechny na čtvrtém ročníku,“ ukončil zatím volnou zábavu Ing. Zdeněk Sedlák, jenž akci technicky vedl. Vydatně mu pomáhal Martin Svěrák. „Protože je Vás třicet, budete rozděleni nejprve do pěti skupin po šesti. Hraje se na dva vítězné sety a pak z každé tři nejlepší postoupí do pavouku a v něm se rozhodne o závěrečném pořadí. K dispozici jsou čtyři stoly.“
Starosta Orla jednoty Boskovice Ing. Jaroslav Vítek poděkoval organizátorům za obětavost, že i v předsvátečním shonu akci zorganizovali a boje mohly začít.
Na čtvrtém místě skončil Luděk Řehoř, Třetí místo obhájil Jan Schlesinger, stříbrnou příčku obsadil Marek Dokoupil. Nejlepší výkon podal a první místo získal Bořivoj Krejčíř. Ceny předal hlavní organizátor soutěže Mgr. Petr Suchý společně s Ing. Jaroslavem Vítkem a místostarostkou Boskovic Ing. Jaromírou Vítkovou.
Orlovna poté neosiřela. V 16 hodin pokračoval sportovní den druhým turnajem O přeborníka města Boskovic tentokrát hráčů registrovaných. Zúčastnilo se deset borců, soutěžili na třech stolech. O vítězi bylo rozhodnuto až pozdě večer, kdy se za okny černala již dlouho úplná tma.
Ceny předával starosta Orla jednoty Boskovice Ing. Jaroslav Vítek a Ing. Zdeněk Sedlák. Třetí skončil Zdeněk Moravec, stříbrnou pozici získal Jiří Pařízek a velký putovní pohár za nejlepší umístění si odnesl Jakub Pačinek.
Závěrem je třeba poděkovat Orlu jednotě Boskovice za organizaci a firmě UniCreditBank, jež akci podpořila finančně.