Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mysticsmileVIP

Červenka Beach Open. Turnaj v plážové odbíjené mužů. Boskovice 11. července 2013

81 fotek 11.7.2013 - zobrazení
Seriál letních sportovních turnajů, jež organizují Služby Boskovice, s.r.o. pokračoval 11. července další soutěží v plážovém volejbale Červenka Beach Open. Tentokrát se v písku pod žlutě orámovanou sítí proháněly dvojice mužů.
Počasí bylo o poznání chladnější, Slunce se často schovávalo za mraky. To by samo o sobě bylo pro hráče jistě příjemné, jenže je sužoval dosti nepříjemný silný severní vítr po nočním přechodu studené fronty. V areálu koupaliště bylo proto ještě méně návštěvníků než posledně.
Boje začaly jako obvykle v devět hodin dopoledne a hrálo se až do sedmnácti hodin, kdy hlavní pořadatel Bohumil Feruga mohl vyhlásit výsledky: „Zúčastnilo se sedm dvojic.“ Jako poslední skončili Fiala – Vereščák, šestou pozici obhájili Mládek – Zrůstková (i když šlo o turnaj mužů, dívka nastoupila jako náhradník). Páté místo vybojovala již známá dvojice z předchozích ročníků Šášek – Harašta, těsně pod bednou tedy čtvrtí skončili otec a syn Pánkovi z Brna, bronzoví skončili Pilát – Kopřiva a dostali volné vstupenky na koupaliště. Stříbrnou příčku a druhé místo obsadili Slavíček – Ondrík z nedaleké Olešnice. Též dostali volné vstupenky. Celkové vítězství vybojovala dvojice Nečas – Meluzín. Kromě volných vstupenek dostali zlatý pohár s věnováním na podstavci.
„Děkuji všem za účast,“ zakončil celodenní klání Bohumil Feruga. „Těším se na další setkání, třeba hned za týden ve čtvrtek 18. července na turnaji smíšených párů.“
Před rozchodem proběhlo ještě společné fotografování pod sítí. Poté hřiště i celé koupaliště rychle osiřelo. Chladné počasí a zatažená obloha hrozící každou chvíli deštěm přiměly i poslední otužilce z řad návštěvníků, aby odešli domů.
Více: www.sluzbyboskovice.cz
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron