Hokejové střetnutí SK Minerva Boskovice "B" - HC Sokol Křižanov, 28. ledna 2012. Výsledek 3:7

Název

Popis

O tomto víkendu probíhalo již patnácté kolo Okresního přeboru, jenž pořádá Okresní svaz ledního hokeje Žďár nad Sázavou. Borci SK Minerva Boskovice „B“ změřili na domácím ledě síly s družstvem HC Sokol Křižanov. A bohužel se jim tentokrát v sobotu 28. ledna příliš nedařilo.
„Dnešní utkání s Křižanovem jsme začali velmi dobře, nadějně,“ rozhovořil se o průběhu zápasu trochu zklamaný trenér SK Minerva „B“ Petr Jedlička. „Přehrávali jsme soupeře, dostávali se do gólových šancí. Některé jsme proměnili. Po první třetině jsme vedli 2:1. Do druhé části hry jsme nastupovali s vědomím, že to půjde samo a máme výhru jistou. Bohužel soupeř využil naší nedůrazné hry, množství zásadních chyb a začal do naší svatyně sypat branky. Na dovršení všeho jsme v naší přesilovce čtyři na tři inkasovali dvě branky. Příčinou byla špatná rozehrávka, soupeř nám puky bral a naši slabou hru trestal. Druhá třetina tedy pro nás dopadla naprostým fiaskem, kdy jsme se nemohli pořádně rozjet, přestali jsme bruslit, napadat. A také podle toho vypadal výsledek, kdy hosté otočili skóre a po dvou třetinách vyhrávali 3:6. Poslední třetina už byla zcela v režii hráčů HC Sokol Křižanov, kteří si dovedli jednoznačný výsledek ohlídat a nádskok ještě o gól zvýšit. My jsme se již nedokázali dostat do tempa, měli jsme hodně vyloučených. I soupeř hrál často v oslabení, jenže my jsme přesilovky využít nezvládli. Po čtrnáctém kole jsme byli osmí a Křižanov desátý. Po tomto nevydařeném střetnutí nás soupeř možná i předběhl. Nyní ve středu nás čeká kvůli nepřízni počasí odložený zápas s Šerkovicemi na otevřeném zimním stadionu v Nedvědici a pak hrajeme čtyři kola zde v Boskovicích. Tak se nám snad v domácím prostředí opět zadaří a v tabulce postoupíme výš,“ popřál sobě i svým svěřencům na závěr trenér Petr Jedlička.
Zápas skončil 3:7 ve prospěch hostujícího týmu z Křižanova.
Branky domácí: Žáček (Hrbáček), Konečný (Hrbáček, Vondál), Vondál (Zdražil).
Za hosty skórovali: Kotík (Komínek David), Bílovský 3x (Andrla), Pavelka (Komínek Aleš), Komínek Aleš (Komínek David), Andrla (Bílovský).